Biuro nieruchomości Białystok

Szukasz dobrego biura nieruchomości w Białymstoku? Zobacz, co może zaoferować nasza agencja nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu w sprawie sprzedaży mieszkania w Białymstoku.

Wycena nieruchomości online
Skup nieruchomosci – ikona

Biuro nieruchomości Białystok

Sposób działania naszego biura nieruchomości Białystok znacznie różni się od innych tego typu podmiotów. Standardowa agencja nieruchomości Białystok to pośrednik w transakcji pomiędzy sprzedającym a kupującym, którego zadaniem jest znalezienie osoby zdecydowanej na zakup nieruchomości, a później często dopilnowanie procedur kredytowych. To często zajmuje sporo czasu. My działamy jako bezpośredni skup nieruchomości Białystok i jesteśmy stroną kupującą. Jakie są tego korzyści? Przede wszystkim zaoszczędzisz mnóstwo czasu, ponieważ jesteśmy gotowi sfinalizować całą transakcję w ciągu zaledwie jednego spotkania.

Białystok jest miastem, który z roku na roku cieszy się coraz większą popularnością. Miasto to daje możliwość rozwoju kompetencji zawodowych, a zarówno jest w nim wiele miejsc, które umożliwią nam odpoczynek i miło spędzony czas. Rynek nieruchomości w Białymstoku potrafi być skomplikowany  i ceny potrafią bardzo różnić się od siebie. Działanie na nim sprawnie bez zaufanego biura nieruchomości w Białymstoku może niemal graniczyć z cudem. Między innymi dlatego  jedną z naszych usług jest wycena nieruchomości Białystok, którą otrzymasz od nas w ciągu zaledwie 1 dnia od zgłoszenia.

Agencja nieruchomości Białystok ? dlaczego warto skorzystać?

Specjalizujemy się w obrocie nieruchomościami na terytorium całej Rzeczypospolitej, więc obszarem naszej specjalizacji jest Białystok, ale także naszą główną działalność stanowi skup nieruchomości Warszawa, dzięki temu jesteśmy w stanie kupić od Ciebie nieruchomość niezależnie od jej lokalizacji. Założenie naszej agencji nieruchomości Białystok jest odpowiedzią  na ciągle rozwijający się rynek nieruchomości w tym mieście oraz dostrzegliśmy zapotrzebowanie na profesjonalne biuro nieruchomości Białystok, które może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku. Nasz agent nieruchomości Białystok oraz pośrednik nieruchomości Białystok posiada wieloletnie doświadczenie w obrocie nieruchomościami i dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Ci również usługę kupienia domu oraz kupienia działki ? wystarczy, że skontaktujesz się z nami, wypełniając formularz kontaktowy, a ofertę zakupu Twojej nieruchomości dostaniesz w przeciągu jednego dnia. 

Sprzedaż nieruchomości na własną rękę może okazać się trudna, a czasem zawiła. Dlatego nasza agencja nieruchomości Białystok dokłada wszelkich starań, aby sprzedaż mieszkania była przyjemna oraz szybka. Nasz agent nieruchomości Białystok lub pośrednik nieruchomości Białystok poprowadzi Cię po każdym etapie sprzedaży z uśmiechem na twarzy. 

Czym wyróżnia się nasze biuro nieruchomości w Białymstoku?

Nasza agencja nieruchomości Białystok zatrudnia samych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, którzy stale się rozwijają w związku z szybkim rozwojem tej branży. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Ci najwyższą jakość świadczonych usług i zapewnimy pomoc w skompletowaniu dokumentów. Nie boimy się także trudnych transakcji, takich jak skup zadłużonych mieszkań. Nasze biuro nieruchomości Białystok to przede wszystkim szybkość działania ? jesteśmy w stanie kupić Twoją nieruchomość bezpośrednio za gotówkę nawet w przeciągu kilku dni od pierwszego kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Dzięki indywidualnemu podejściu do Twojej sytuacji oraz nieruchomości gwarantujemy, że współpracując z naszą niestandardową agencją nieruchomości Białystok, poczujesz się komfortowo na każdym etapie współpracy. Zobacz, co jeszcze możemy zaoferować, jeśli napiszesz do naszego biura nieruchomości Białystok.

Szybka sprzedaż mieszkania w Białymstoku ? to możliwe z naszą agencją nieruchomości Białystok!

Posiadanie własnego mieszkania to marzenie wszystkich młodych ludzi, jednak nie w każdym przypadku ma ono możliwość się spełnić ze względu na wysokie wydatki, a także niski poziom wynagrodzeń w naszym kraju. Jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań jest kredyt hipoteczny bądź mieszkaniowy, który pozostaje z młodymi osobami przez kilkadziesiąt następnych lat ich życia. Wiele osób po spłacie kilkudziesięciu metrowego lokum zaczyna marzyć o czymś większym i podejmuje decyzję o zakupie jednorodzinnej nieruchomości w spokojnej okolicy. W związku z tym konieczne okazuje się sporządzenie ogłoszenia zatytułowanego ?Pilnie sprzedam mieszkanie w Białymstoku?. Oczywiście plany nie zawsze pokrywają się z rzeczywistością i czasem szybka sprzedaż, przez wiele miesięcy nie może dojść do skutku. Pojawiają się pytania, w jaki sposób przygotować nieruchomość przed sprzedażą, aby przyciągnęło ogromną rzeszę chętnych. Tymczasem można skorzystać z oferty firmy, takiej, jak nasze biuro nieruchomości Białystok, a mieszkanie sprzedasz od ręki i to od razu za gotówkę!

biuro nieruchomosci bialystok - agencja nieruchomosci bialystok

Agencja nieruchomości Białystok na wyciągnięcie ręki

W ciągu ostatnich kilku lat rynek mieszkaniowy znacznie się rozrósł i z każdym miesiącem przybywa na nim chętnych. Tym samym, coraz częściej pada pytanie: ?Jak szybko sprzedać mieszkanie w Białymstoku?. Pojawia się więc pytanie, w jaki sposób sprawić, aby konkretna oferta wyróżniała się na tle pozostałych. Odpowiedź na to pytanie jest prosta ? należy zwrócić uwagę na wiele szczegółów. Pierwsza rzecz, która zainteresuje ewentualnego kupującego, jest wnętrze zaprezentowane na zdjęciach. Fotografie powinny być wykonywane z zastosowaniem naturalnego światła dziennego, co sprawi, że poszczególne pomieszczenia będą wydawać się znacznie przytulniejsze. Pamiętajmy, że większość dokonywanych w Internecie transakcji odbywa się na podstawie wizualnych odczuć, dlatego tak ważne jest dobre pierwsze wrażenie. Unikajmy umieszczania na meblach oraz ścianach prywatnych bibelotów i zdjęć. Neutralny charakter wnętrz spowoduje, że potencjalni kupujący będą mogli się z nimi utożsamić. Większość znajdujących się w Internecie ofert zatytułowanych ?Pilnie sprzedam mieszkanie w Białymstoku? prezentuje zaniedbane lokale, w których od dawna nikt nie wykonywał nawet drobnych napraw. Sprawmy, aby nasze ogłoszenie nie wyglądało w ten sam sposób i zdecydujmy się na drobne odświeżenie wnętrz. W wielu przypadkach wystarczy jedynie malowanie ścian lub naprawa uszkodzonych elementów wyposażenia. Czyste i jasne wnętrza to zawsze gwarancja szybkiej sprzedaży! Tyle że to czas, koszty i praca własna. A biuro nieruchomości Białystok, chętnie odkupi mieszkanie od razu!

Pilna sprzedaż mieszkania po rozwodzie w Białymstoku

Z każdym rokiem coraz częściej zapadają wyroki sądu, na mocy których konieczne staje się podzielenie praw do zakupionej w trakcie trwania małżeństwa nieruchomości. Niejednokrotnie jeden z partnerów nie zamierza przeprowadzać się z dotychczas zajmowanego lokalu i decyduje się na odkupienie udziałów od byłego małżonka. Wbrew pozorom spłata mieszkania po rozwodzenie to bardzo popularna czynności, która pozwala byłym już partnerom załatwić wszystkie niezbędne formalności, podpisując u notariusza odpowiednio skonstruowaną umowę sprzedaży praw do nieruchomości. Mając takie dokumenty, możesz skontaktować się z oddziałem naszego biura nieruchomości Białystok. Sprzedaż nieruchomości będącej do niedawna własnością obu współmałżonków może odbywać się również po nieodpłatnym zrzeczeniu się praw przez jednego z partnerów. Pozbycie się nieruchomości po uzyskaniu rozwodu w wielu przypadkach jest jedynym słusznym rozwiązaniem, jednak nie zawsze będzie ono mogło przebiegać bez większych problemów. Pamiętajmy, że po kilku latach wspólnego życia zawsze najkorzystniejszym rozwiązaniem jest, rozstanie się w zgodzie, bez kłótni oraz poważnych waśni. Nie zawsze jednak uzyskany w wyniku kilkumiesięcznej sprawy sądowej wyrok będzie zadowalający dla każdej ze stron.

Czy sprzedaż nieruchomości po rozwodzie bez podziału majątku to korzystne rozwiązanie?

W wielu przypadkach niekorzystny zbieg okoliczności w prywatnym życiu może doprowadzić współmałżonków do ostateczności, a mianowicie sprawy rozwodowej. Wraz z podjęciem decyzji o rozstaniu nieunikniony staje się podział nieruchomości zakupionej w trakcie trwania małżeństwa. Oczywiście to tylko jedna z wielu opcji, którą do wyboru mają skłóceni partnerzy. Sprzedaż nieruchomości po rozwodzie w Białymstoku bez podziału majątku jest uznawana za jedno z najkorzystniejszych rozwiązań. Nasza agencja nieruchomości Białystok chętnie zajmę się taką sprawą. Każda osoba ma możliwość zbycia posiadanych udziałów, jednak znacznie częściej wybiera się spieniężenie posiadanego lokalu mieszkaniowego wspólnie. Kolejną korzystną opcja jest podział mieszkania po rozwodzie, co z reguły następuje na mocy wydanego przez sąd wyroku. Również w takim wypadku warto pomyśleć o sprzedaży, jednak najpierw należy upewnić się, czy posiadana nieruchomość nie jest objęta żadnymi zobowiązaniami pieniężnymi bądź wobec niej nie toczy się żadne postępowanie prawne. Jak widać możliwości, jest naprawdę dużo a podjęcie odpowiedniej decyzji, wiąże się z koniecznością szczegółowego przeanalizowania aktualnej sytuacji finansowej byłych małżonków.

Otrzymałem mieszkanie w spadku w Białymstoku ? co dalej?

Procedura dziedziczenia mieszkania własnościowego została szczegółowo opisana powyżej, jednak pojawia się pytanie, jak wygląda sytuacja w przypadku nieruchomości lokatorskiej bądź spółdzielczej. W przypadku śmierci najemcy prawo do majątku zgodnie z ustawą przechodzi na współmałżonka oraz pozostałe bliskie osoby. Dziedziczenie ustawowe mieszkania spółdzielczego wymaga jednak przyjęcia spadkobierców do grona członków spółdzielni. Sytuacja dotycząca nieruchomości komunalnej jest znacznie bardziej skomplikowana, ponieważ nie stanowi ona własności osoby, które zajmowała je do momentu śmierci. W tym przypadku nie dochodzi do dziedziczenia, jednak przepisy Kodeksu Cywilnego dają możliwość przejęcia umowy najmu tylko w przypadku mieszkańców zamieszkujących go wraz ze zmarłym. Taki stosunek ustalany jest na podstawie przeprowadzonego wśród innych lokatorów wywiadu środowiskowego, który daje podstawy do przeniesienia prawa najmu. Dziedziczenie mieszkania komunalnego wymaga złożenia specjalnego wniosku, który zostaje następnie szczegółowo przeanalizowany przez odpowiedni organ pomocy publicznej.

Nasze biuro nieruchomości Białystok ma doświadczenie w trudnych sytuacjach

Prawo majątkowe nie należy do najłatwiejszej dziedziny i wymaga szczegółowego zapoznania się ze wszystkimi wyjątkami od przyjętych reguł. Dziedziczenie ustawowe mieszkania wiąże się z koniecznością ustalenia osób mających prawo do majątku osoby zmarłej, co z pewnością nie jest łatwe. Jednak po otrzymaniu spadku wielu z nich zadaje sobie pytanie, jak wykorzystać powierzoną nieruchomość. Z każdym rokiem coraz więcej spadkobierców decyduje się na sprzedaż mieszkania bądź domu. To korzystne rozwiązanie, które pozwala na uzyskanie solidnego zastrzyku gotówki. Jeżeli nie wiesz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością, skup mieszkań czeka na Ciebie. Wystarczy kilka minut oraz wypełnienie krótkiego formularza, a otrzymasz indywidualnie przygotowaną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Nie czekaj, napisz już teraz!

Nasza oferta zakupu mieszkania w Białymstoku – proces

Aby poznać ofertę współpracy z naszym biurem nieruchomości Białystok ? skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, a bezpośrednią ofertę zakupu Twojej nieruchomości dostaniesz w przeciągu jednego dnia. Usługi naszego biura nieruchomości Białystok są całkowicie bezpłatne, a oferta złożona przez naszego agenta nieruchomości Białystok nie jest zobowiązująca, więc nic nie tracisz!

Możemy kupić Twoją nieruchomość w ciągu kilku dni

Szybkość działania jest główną cechą charakterystyczną naszego skupu nieruchomości Białystok oraz jest cechą, która odróżnia nas od konkurencji. Jesteśmy w stanie kupić Twoją nieruchomość nawet w przeciągu kilku dni od pierwszego kontaktu, a nasz skup mieszkań Białystok kupi od Ciebie nieruchomość i to w dodatku za gotówkę. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, to wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub wypełnisz formularz kontaktowy, a jeden z naszych profesjonalnych pracowników skontaktuje się z Tobą w przeciągu kilku – kilkudziesięciu godzin. Umowę przedwstępną i stosowny zadatek jesteśmy w stanie podpisać nawet w dniu zgłoszenia. Skup mieszkań Białystok posiada uregulowaną sytuację finansową, więc decydując się na sprzedaż nieruchomości naszej firmie możesz czuć się pewnie, że otrzymasz pieniądze za sprzedaną nieruchomość na wskazany numer rachunku bankowego lub w gotówce. Dzięki temu, że dokonujemy przelewów natychmiastowych pieniądze na Twoim koncie bankowym zostaną zaksięgowane jeszcze przed wyjściem od notariusza. Wszystkie umowy związane z kupnem czy sprzedażą nieruchomości odbywają się na podstawie aktu notarialnego, który sporządzany i podpisywany jest u notariusza. W celu zapewnienia Ci maksymalnego poczucia komfortu oraz bezpieczeństwa podczas transakcji dajemy Ci możliwość wybrania własnej oraz zaufanej kancelarii notarialnej ? co rzadko się zdarza na rynku obrotu nieruchomości.Jako skup mieszkań Białystok z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, braliśmy udział bezpośrednio w tysiącach aktów notarialnych kupna nieruchomości, a dodatkowo współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi, które wspierają nas w najtrudniejszych przypadkach. Dzięki temu nasz skup mieszkań Białystok kupi Twoją nieruchomość niezależnie od jej stanu technicznego, stanu finansowego, czy też stanu prawnego.Dobra wycena mieszkania ma ogromny wpływ na czas, w którym mieszkanie znajdzie chętnego kupca. Zawyżona wycena mieszkania wydłuża sprzedaż nieruchomości nawet o kilka miesięcy.

Problemy przy sprzedaży mieszkania w Białymstoku

Najczęstszym problemem podczas sprzedaży mieszkania w Białymstoku we własnym zakresie jest zawyżona wycena nieruchomości, która często opiera się na cenach ofertowych z portali ogłoszeniowych ? nieruchomości na portalach ogłoszeniowych często bywają mocno zawyżone nawet o kilkanaście procent względem ceny transakcyjnej (realnej ceny sprzedaży). Nasz skup nieruchomości Białystok jest świadomy tego problemu i dlatego stworzyliśmy usługę całkowicie darmowej wyceny nieruchomości, którą otrzymasz nawet w przeciągu kilku godzin od kontaktu telefonicznego lub wysłania do nas wypełnionego formularza, a dodatkowo do wyceny nieruchomości wykonanej przez nasz skup mieszkań Białystok otrzymasz również bezpośrednią oraz niezobowiązującą ofertę zakupu Twojego mieszkania i to za gotówkę! Wiemy, że jedną z najbardziej uciążliwych czynności podczas sprzedaży mieszkania jest moment kompletowania dokumentów, które wymagane są do podpisania aktu notarialnego u notariusza i dlatego wychodzimy naprzeciw naszym klientom, którzy nie mają wiedzy jak podejść do sprawy skompletowania dokumentów lub nie mają czasu, dlatego nasz skup mieszkań Białystok gwarantuje Ci pomoc naszych ekspertów na każdym etapie transakcji sprzedania mieszkania. Z przyjemnością pomożemy Ci skompletować wszelkie niezbędne zaświadczenia.

Proces współpracy w Białymstoku – krok po kroku

Cały proces sprzedaży mieszkania w naszym biurze mieszkań Białystok dzielimy na kilka etapów.

Pierwszym z nich jest kontakt z naszym skupem nieruchomości Białystok telefonicznym lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Po kontakcie z Twojej strony skontaktuje się z Tobą jeden z naszych ekspertów w celu uzyskania podstawowych informacji na temat mieszkania, co pomoże nam w poprawnej wycenie nieruchomości oraz złożeniu bezpośredniej oferty zakupu Twojej nieruchomości.

Kolejnym etapem jest ustalenie ceny transakcyjnej sprzedaży Twojej nieruchomości. Nie jest to łatwe – aby ustalić cenę bierzemy pod uwagę wiele elementów. Ważne w podjęciu decyzji dotyczącej ceny są m.in. lokalizacja, stan prawny, stan wykończenia czy metraż. Wielu Klientów chce poznać cenę z metra kwadratowego bez podania szczegółów – niestety nikt nie jest w stanie udzielić odpowiedzi na takie pytanie. Cena metra kwadratowego może różnić się znacznie między sąsiadującymi ze sobą mieszkaniami stąd tak ciężko jest podać jedną cenę.

Po ustaleniu ceny transakcyjnej kolejnym etapem jest kompletowanie zaświadczeń, które wymagane są do przeprowadzenia aktu notarialnego ? oczywiście z chęcią pomożemy Ci w tym etapie. Będziemy informować się o każdym dokumencie wymaganym przez notariusza. Zapewnimy Ci również wsparcie w tym zakresie po samej sprzedaży. Zdajemy sobie sprawę, że w przeciwieństwie do nas, sprzedaży nieruchomości nie robisz na codzień. Jesteśmy po to abyś nie bał się zadzwonić nawet z najmniejszą wątpliwością!

Ostatnią czynnością jest spotkanie u notariusza w celu sfinalizowania transakcji, która polega na podpisaniu aktu notarialnego podczas, którego przelewamy pieniądze na wskazany przez Ciebie numer rachunku bankowego lub wręczamy Ci gotówkę ? to Ty wybierasz w jaki sposób dostaniesz pieniądze.

Żadnych dodatkowych opłat – bierzemy na siebie koszty notariusza

Jesteś zainteresowany naszą ofertą, ale nie masz pewności czy nie zostaną naliczone ukryte opłaty? Gwarantujemy Ci, że nie. Nasz skup nieruchomości Białystok nie pobiera żadnych dodatkowych opłat. Wszystkie świadczone usługi przez nasz skup mieszkań Białystok są całkowicie darmowe i nie pobieramy żadnych opłat, a koszty związane z przeprowadzeniem aktu notarialnego u notariusza pokrywa nasz skup nieruchomości w Białymstoku, więc decydując się na współpracę z naszym skupem nieruchomości Białystok nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów.

To nie jest zwykła agencja nieruchomości w Białymstoku

Nasze biuro nieruchomości Białystok nie należy do grona standardowych biur nieruchomości, ponieważ nie jesteśmy pośrednikami w sprzedaży tylko bezpośrednim kupującym i to w dodatku za gotówkę. Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, którym zależy na sprzedaniu mieszkania szybko. Dodatkowo z racji tego, że jesteśmy bezpośrednim kupującym, nie ponosisz żadnych kosztów ? co w przypadku standardowego biura nieruchomości Białystok jest niemożliwe, ponieważ korzystanie z usług standardowego biura nieruchomości Białystok wiąże się z uiszczeniem opłaty za ich usługi.

Ile zapłacimy za Twoje mieszkanie w Białymstoku?

Kliknij i wypełnij formularz – wycenę prześlemy w 24h

  • Szybkość działania jest główną cechą charakterystyczną naszego skupu nieruchomości Białystok oraz jest cechą, która odróżnia nas od konkurencji. Jesteśmy w stanie kupić Twoją nieruchomość nawet w przeciągu kilku dni od pierwszego kontaktu, a nasz skup mieszkań Białystok kupi od Ciebie nieruchomość i to w dodatku za gotówkę. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, to wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub wypełnisz formularz kontaktowy, a jeden z naszych profesjonalnych pracowników skontaktuje się z Tobą w przeciągu kilku godzin. Umowę przedwstępną i stosowny zadatek jesteśmy w stanie podpisać nawet w dniu zgłoszenia.

  • Skup mieszkań Białystok posiada uregulowaną sytuację finansową, więc decydując się na sprzedaż nieruchomości naszej firmie możesz czuć się pewnie, że otrzymasz pieniądze za sprzedaną nieruchomość na wskazany numer rachunku bankowego lub w gotówce. Dzięki temu, że dokonujemy przelewów natychmiastowych pieniądze na Twoim koncie bankowym zostaną zaksięgowane jeszcze przed wyjściem od notariusza. Wszystkie umowy związane z kupnem czy sprzedażą nieruchomości odbywają się na podstawie aktu notarialnego, który sporządzany i podpisywany jest u notariusza. W celu zapewnienia Ci maksymalnego poczucia komfortu oraz bezpieczeństwa podczas transakcji dajemy Ci możliwość wybrania własnej oraz zaufanej kancelarii notarialnej ? co rzadko się zdarza na rynku obrotu nieruchomości.

  • Jako skup mieszkań Białystok z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, braliśmy udział bezpośrednio w tysiącach aktów notarialnych kupna nieruchomości, a dodatkowo współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi, które wspierają nas w najtrudniejszych przypadkach. Dzięki temu nasz skup mieszkań Białystok kupi Twoją nieruchomość niezależnie od jej stanu technicznego, stanu finansowego, czy też stanu prawnego.

  • Dobra wycena mieszkania ma ogromny wpływ na czas, w którym mieszkanie znajdzie chętnego kupca. Zawyżona wycena mieszkania wydłuża sprzedaż nieruchomości nawet o kilka miesięcy. Najczęstszym problemem podczas sprzedaży mieszkania we własnym zakresie jest zawyżona wycena nieruchomości, która często opiera się na cenach ofertowych z portali ogłoszeniowych ? nieruchomości na portalach ogłoszeniowych często bywają mocno zawyżone nawet o kilkanaście procent względem ceny transakcyjnej (realnej ceny sprzedaży). Nasz skup nieruchomości Białystok jest świadomy tego problemu i dlatego stworzyliśmy usługę całkowicie darmowej wyceny nieruchomości, którą otrzymasz nawet w przeciągu kilku godzin od kontaktu telefonicznego lub wysłania do nas wypełnionego formularza, a dodatkowo do wyceny nieruchomości wykonanej przez nasz skup mieszkań Białystok otrzymasz również bezpośrednią oraz niezobowiązującą ofertę zakupu Twojego mieszkania i to za gotówkę!

  • Wiemy, że jedną z najbardziej uciążliwych czynności podczas sprzedaży mieszkania jest moment kompletowania dokumentów, które wymagane są do podpisania aktu notarialnego u notariusza i dlatego wychodzimy naprzeciw naszym klientom, którzy nie mają wiedzy jak podejść do sprawy skompletowania dokumentów lub nie mają czasu, dlatego nasz skup mieszkań Białystok gwarantuje Ci pomoc naszych ekspertów na każdym etapie transakcji sprzedania mieszkania. Z przyjemnością pomożemy Ci skompletować wszelkie niezbędne zaświadczenia.

  • Cały proces sprzedaży mieszkania naszemu skup mieszkań Białystok dzielimy na kilka etapów. Pierwszym z nich jest kontakt z naszym skupem nieruchomości Białystok telefonicznym lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Po kontakcie z Twojej strony skontaktuje się z Tobą jeden z naszych ekspertów w celu uzyskania podstawowych informacji na temat mieszkania, co pomoże nam w poprawnej wycenie nieruchomości oraz złożeniu bezpośredniej oferty zakupu Twojej nieruchomości. Kolejnym etapem jest ustalenie ceny transakcyjnej sprzedaży Twojej nieruchomości. Po ustaleniu ceny transakcyjnej kolejnym etapem jest kompletowanie zaświadczeń, które wymagane są do przeprowadzenia aktu notarialnego ? oczywiście z chęcią pomożemy Ci w tym etapie. Ostatnią czynnością jest spotkanie u notariusza w celu sfinalizowania transakcji, która polega na podpisaniu aktu notarialnego podczas, którego przelewamy pieniądze na wskazany przez Ciebie numer rachunku bankowego lub wręczamy Ci gotówkę ? to Ty wybierasz w jaki sposób dostaniesz pieniądze.

  • Jesteś zainteresowany naszą ofertą, ale nie masz pewności czy nie zostaną naliczone ukryte opłaty? Gwarantujemy Ci, że nie. Nasz skup nieruchomości Białystok nie pobiera żadnych dodatkowych opłat. Wszystkie świadczone usługi przez nasz skup mieszkań Białystok są całkowicie darmowe i nie pobieramy żadnych opłat, a koszty związane z przeprowadzeniem aktu notarialnego u notariusza pokrywa nasz skup nieruchomości w Białymstoku, więc decydując się na współpracę z naszym skupem nieruchomości Białystok nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów.

  • Nasze biuro nieruchomości Białystok nie należy do grona standardowych biur nieruchomości, ponieważ nie jesteśmy pośrednikami w sprzedaży tylko bezpośrednim kupującym i to w dodatku za gotówkę. Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, którym zależy na sprzedaniu mieszkania szybko. Dodatkowo z racji tego, że jesteśmy bezpośrednim kupującym, nie ponosisz żadnych kosztów ? co w przypadku standardowego biura nieruchomości Białystok jest niemożliwe, ponieważ korzystanie z usług standardowego biura nieruchomości Białystok wiąże się z uiszczeniem opłaty za ich usługi.

Pozostałe usługi

icon-documents

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu ? nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Skup nieruchomości
icon-form-2

Skup udziałów w nieruchomości

Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.

Skup udziałów