Biuro nieruchomości Szczecin

Po czym poznać najlepsze biuro nieruchomości Szczecin? Po tym, że szybko otrzymasz informację z wyceną nieruchomości i to w dodatku online. Zapraszamy do kontaktu w sprawie sprzedaży mieszkania w Szczecinie.

Wycena nieruchomości online
Skup nieruchomosci – ikona

Biuro nieruchomości Szczecin

Szczecin to kolejne miasto, w którym rozpoczęliśmy swoją działalność. Lokalny rynek nieruchomości rozwija się i powstaje wiele biur takich, jak nasze biuro nieruchomości Szczecin oraz setki pośredników nieruchomości Szczecin. Nasza firma swoim sposobem działania różni się jednak znacznie od innych firm działających jako typowa agencja nieruchomości Szczecin.

Jaki model działania proponuje nasze biuro nieruchomości Szczecin? 

Podaż mieszkań na szczecińskim rynku rośnie, bo oczywiście jest dobrą informacją dla każdego chętnego kupić mieszkanie. Dla sprzedających jednak ma to swoje minusy, ponieważ jest wiele ofert i dużo konkurencji, w związku z czym tradycyjna sprzedaż może potrwać długi czas. Każdego dnia znaleźć można natknąć się na nowe ogłoszenia publikowane zarówno przez agencje nieruchomości Szczecin, biura nieruchomości w Szczecin jak i przez osoby fizyczne, które oferują sprzedaż mieszkań i domów. My działamy w sposób odmienny, bo jako skup nieruchomości Szczecin. Dzięki temu czas transakcji znacznie się skraca, ponieważ nie będziemy szukali chętnego na zakup Twojego mieszkania, a sami kupimy ze środków własnych. Tego typu działalność rozpoczęliśmy na początku jako skup nieruchomości Warszawa, natomiast stopniowo zwiększyliśmy obszar naszego funkcjonowania i obecnie każdego miesiąca przeprowadzamy co najmniej kilkanaście transakcji w różnych rejonach na terenie całego kraju. Wobec tego to, że otworzyliśmy biuro, było całkowicie naturalne i stanowiło odpowiedź na potrzeby ciągle rozwijającego się rynku.

biuro nieruchomosci szczecin - agencja nieruchomosci szczecin

Głównym obszarem działania naszego biura nieruchomości w Szczecinie są transakcje zakupu mieszkań, natomiast coraz większym zainteresowaniem cieszy się również nasza usługa polegająca na zakupie domów. Warto wspomnieć, że na początku otrzymasz od nas darmową wycenę nieruchomości Szczecin i na tej podstawie będziesz mógł lub mogła ocenić, czy jesteś zainteresowany/a tą transakcją. Jeśli nie, nie ma problemu, nie jest ona w żaden sposób wiążąca i także nic nie kosztuje. Możesz ją potraktować jako opcję B i skorzystać na wypadek gdyby nie udało się znaleźć lepszego rozwiązania.

Dlaczego warto skorzystać z naszego biura nieruchomości w Szczecinie?

Jesteśmy profesjonalistami, którzy w każdym miesiącu realizują co najmniej kilkanaście transakcji na terenie całej Polski, co w skali roku oznacza ponad 100 transakcji. Dzięki temu, nasze biuro nieruchomości Szczecin jest również w stanie obsługiwać za zakup nieruchomości z problemami. Otrzymasz od nas wsparcie na całym etapie procesu sprzedaży i pomożemy Ci w zebraniu dokumentów niezbędnych do sporządzenia aktu notarialnego. Nasz pośrednik nieruchomości Szczecin będzie do Twojej dyspozycji, gotowy odpowiedzieć na wszelkie wątpliwości. Jeśli na nieruchomości ciąży jakieś obciążenie, to nie jest to dla nas żaden problem, bo skup zadłużonych mieszkań to także jedno z naszych najbardziej popularnych usług.

Jesteśmy świadomi, że sprzedaż nieruchomości w Szczecinie może być skomplikowana i trudna w przypadku chęci zrobienia tego w tradycyjny sposób. Nie każdy też ma możliwość poświęcenia czasu na szukanie nabywcy, a rozwiązanie to nie daje gwarancji sukcesu. Dlatego nasza agencja nieruchomości Szczecin zdecydowała się działać w sposób odmienny od innych biur nieruchomości Szczecin i wychodzimy naprzeciw tym problemom i staramy się w jak największym zakresie upraszczać procedury. W naszej agencji nieruchomości Szczecin dążymy do tego, aby klient poczuł się pewnie i bezpiecznie. 

O tym, że udaje nam się robić to z sukcesami, świadczą pozytywne opinie klientów.

Nie czekaj dłużej i wyślij formularz zgłoszeniowy już teraz! Otrzymasz od naszego biura nieruchomości w Szczecinie ofertę, dzięki której w ciągu zaledwie kilku dni już będziesz mógł cieszyć się pieniędzmi ze sprzedaży nieruchomości na swoim koncie bankowym. Dodatkowo, co jest rzadkością na naszym rynku, dajemy Ci możliwość wybrania kancelarii notarialnej, w której sporządzony będzie akt notarialny. A wszystko po to, abyś miał/a poczucie pełnego bezpieczeństwa. 

Zobacz, co jeszcze może zaoferować nasze biuro nieruchomości Szczecin

Jednym z etapów wspólnego życia w małżeństwie zazwyczaj jest zakup nieruchomości w formie mieszkania bądź jednorodzinnego domu. W dzisiejszych czasach tylko nieliczne pary stać na zakup tego środka majątku z własnych oszczędności. W takiej sytuacji niezbędne staje się skorzystanie z kredytu hipotecznego, który wiąże pary na wiele lat i wymaga wielu finansowych wyrzeczeń. W każdym przypadku życie toczy się w różny sposób i nawet w najlepszych małżeństwach pojawiają się poważne problemy. Małżeństwa zaciągające wspólnie kredyt hipoteczny powinny się odpowiednio zabezpieczyć na wypadek niespodziewanych sytuacji losowych. W wielu przypadkach rodzi się pytanie, jak powinna wyglądać sprzedaż nieruchomości po rozwodzie bez podziału majątku. W poniższym artykule postaramy się przybliżyć całą skomplikowaną procedurę, a także udzielimy kilka praktycznych rad.

Nasza agencja nieruchomości Szczecin ma doświadczenie w sprawach, gdzie byli małżonkowie chcą sprzedać mieszkanie po rozwodzie. Chętnie pomożemy. Napisz do nas.

Koszty posiadania nieruchomości, która na siebie nie zarabia ? czy musisz je ponieść?

Nie płać wysokich podatków za posiadaną nieruchomość. Jeśli stoi, nie używasz jej, być może dobrym pomysłem będzie zbycie jej do naszego biura nieruchomości Szczecin?

To, czy trzeba płacić podatek katastralny od nieruchomości, interesuje coraz większą ilość polskich konsumentów. Z jakiego powodu? Ponieważ rynek wtórny rozwija się w ostatnich latach niezwykle dynamicznie. Nic też nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała się odwrócić. Dużo osób oczywiście zaczyna się znacznie lepiej orientować nawet w najbardziej skomplikowanych przepisach. A w przypadku podatku katastralnego chodzi właśnie o to, że im droższą będziemy posiadali nieruchomość, tym więcej będzie trzeba zapłacić, choć nie zawsze szacunki będą bardzo proste. A można iść na skróty ? sprzedać mieszkanie lub dom, do biura nieruchomości Szczecin takiego, jak nasze.

Otóż wartość katastralna szacuje się okresowo. Będzie dokonywać tego rzeczoznawca majątkowy, korzystając z map i tabel taksacyjnych, które z kolei są tworzone przez organ prowadzący kataster nieruchomości. Chodzi na przykład o konkretną gminę na terenie, której znajdują się mieszkania albo działka. Oczywiście kwestie tych opłat mogą wyjaśnić państwu również nasi doradcy. Niejednokrotnie też podczas takich analiz okazuje się, że o wiele lepiej sprzedać dom lub mieszkanie, tym bardziej że od ręki jest gwarantowana gotówka.

Ogromną zaletą działania naszej agencji nieruchomości Szczecin jest to, że gwarantujemy właśnie bardzo szczegółowe analizy prawne dotyczące rynku wtórnego lub gdy to jest działka z historią. Współpracujemy z najbardziej doświadczonymi notariuszami i rzeczoznawcami, którzy mogą dokonać natychmiastowej wyceny. A w końcu dopiero taka wycena nieruchomości jest postawą do ustalenia optymalnej ceny i sfinalizowania transakcji.

Nie musisz płacić podatków za nieruchomość

Przede wszystkim największą zaletą naszej oferty jest to, że gwarantujemy sprzedaż mieszkania w kilku prostych krokach i oczywiście wtedy kończą się już Państwa problemy z podatkami. Niejednokrotnie też nieruchomości są na tyle problematyczne z uwagi na swój status prawny i zadłużenie, że po prostu nie opłaca się ich posiadać. My jednak wówczas możemy kupić każdy dom i mieszkanie bez względu na to, czy mają braki w dokumentacji, które możemy szybko uzupełnić, czy też występuje duże zadłużenie kredytem hipotecznym.

Czy agencja nieruchomości Szczecin działa online?

Jeśli chodzi o formalności, to nasza agencja nieruchomości Szczecin wymaga ich niewiele. Wystarczy wykorzystać formularz kontaktowy na naszej stronie, a my przygotujemy szybką wycenę. Sprawdzony będzie stan techniczny, a także dokumentacja no i oczywiście wszelkie formalności są realizowane przez internet. 

Czy stan prawny mieszkania jest przeszkodą do skupu lokalu?

Masa klientów, którzy analizują możliwość korzystania z usług takich jak skup mieszkań, zastanawia się też nad tym, czy przeszkodą będą tu właśnie braki w dokumentacji albo nieuregulowany stan prawny nieruchomości. Jak jednak zawsze potwierdzą nasi doświadczeni konsultanci, nie jest to dla nas absolutnie żadnym problemem. Jesteśmy w stanie kupić każdą nieruchomość bez względu na to, czy są jakieś braki w dokumentacji. Nasi doradcy doskonale wiedzą, do jakich instytucji się zwrócić, aby uzupełnić dokumentację no i oczywiście transakcje realizujemy zawsze szybko i za gotówkę. Biura nieruchomości w Szczecinie KupujemyM mają spore doświadczenie. Wycenimy online mieszkanie zupełnie za darmo i w ciągu kilku godzin.

Jak szybko sprzedać nieruchomość?

Aby, więc wykorzystać z usług naszego biura nieruchomości w Szczecinie, wystarczy wypełnić tylko formularz online. Znajduje się na naszej stronie internetowej. Potem będzie przygotowana wycena i będzie można podpisać umowę u notariusza. Poza tym nasza oferta nie przewiduje żadnych prowizji no i działamy na terenie całej Polski.

Branża nieruchomości rozwija się bardzo dynamicznie w Polsce. Coraz częściej też decydujemy się na sprzedaż i kupno mieszkania no i naturalnie niejednokrotnie jesteśmy pewni, że potrafimy sobie samodzielnie poradzić z takim zadaniem. Pamiętajmy jednak o tym, że trzeba tu zapoznać się z bardzo różnymi przepisami. Wielu klientów nawet jest nieświadomych, że może mieć problem ze sprzedaniem mieszkania, jeżeli ma problematycznych lokatorów. Wówczas może wystąpić tzw. zasiedzenie nieruchomości i może być ostateczną barierą przed dokonaniem transakcji. Pamiętajmy o tym, że wtedy taka oferta będzie identyfikowana jako mieszkanie z problemami. Może się więc w efekcie zdarzyć, że klienci będą omijać szerokim łukiem tego rodzaju anonse. Oczywiście dla naszej firmy nie jest to absolutnie żaden problem. My realizujemy skup mieszkań zarówno tych, gdzie występuje zasiedzenia nieruchomości jak też zadłużenie albo problemy z dokumentacją. Biuro nieruchomości Szczecin stanie na wysokości zadania, ale najpierw, musisz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Ile zapłacimy za Twoje mieszkanie w Szczecinie?

Kliknij i wypełnij formularz – wycenę prześlemy w 24h

  • Naszą główną cechą jako biuro nieruchomości Szczecin jest szybkość podejmowania decyzji. Jesteśmy w stanie kupić Twoją nieruchomość w przeciągu kilku dni od pierwszego kontaktu, a nasze biuro nieruchomości Szczecin kupi od Ciebie mieszkanie za gotówkę. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy lub skontaktujesz się z nami telefonicznie, a jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą w przeciągu kilku godzin. Umowę przedwstępną i stosowny zadatek jesteśmy w stanie podpisać nawet w dniu zgłoszenia.

  • Jako biuro nieruchomości Szczecin posiadamy wieloletnie, praktyczne doświadczenie na rynku nieruchomości. Przeprowadziliśmy już setki transakcji kupna- sprzedaży różnych nieruchomości.  Biuro nieruchomości Szczecin współpracuje również z kancelariami prawnymi, które pomagają nam w najtrudniejszych przypadkach. W związku z tym nasze biuro nieruchomości w Szczecinie jest w stanie kupić Twoją nieruchomość niezależnie od tego czy jest ona zadłużona, wymaga generalnego remontu, czy też grunty pod budynkiem są nieuregulowane. 

  • Nasze biuro nieruchomości Szczecin dobro klientów stawia na pierwszym miejscu, dlatego kupujemy nieruchomości ze środków własnych, bez zaciągania żadnych kredytów.  Dokonujemy przelewów natychmiastowych podczas aktu notarialnego tak, aby pieniądze na Twoim koncie bankowym zostały zaksięgowane jeszcze przed wyjściem od notariusza. Wszystkie umowy związane z kupnem czy sprzedażą nieruchomości odbywają się na podstawie aktu notarialnego, który sporządzany i podpisywany jest u notariusza. W celu zapewnienia Ci maksymalnego poczucia bezpieczeństwa dajemy Ci możliwość wybrania własnej oraz zaufanej kancelarii notarialnej ? co jest rzadkością na naszym rynku.

  • Poprawnie przeprowadzona wycena mieszkania ma duży wpływ na czas sprzedaży nieruchomości. Błędnie wykonana wycena nieruchomości może wydłużyć sprzedaż mieszkania nawet o kilka miesięcy. Najczęstszym problemem przy sprzedaży jest niepoprawna wycena nieruchomości, która często opiera się na cenach ofertowych z portali ogłoszeniowych ? nieruchomości na portalach ogłoszeniowych często bywają zawyżone o kilkanaście procent względem ceny transakcyjnej (realnej ceny sprzedaży). Nasze biuro nieruchomości Szczecin zidentyfikował ten problem i dlatego w swojej ofercie posiadamy całkowicie darmową wycenę nieruchomości, którą otrzymasz w przeciągu kilku godzin od pierwszego kontaktu, a dodatkowo do wyceny nieruchomości wykonanej przez nasze biuro nieruchomości Szczecin otrzymasz również bezpośrednią ofertę zakupu Twojej nieruchomości za gotówkę!

  • Nasze biuro nieruchomości Szczecin wie, że przygotowywanie dokumentów do transakcji bywa czasem trudne. Dlatego też wychodzimy naprzeciw naszym klientom, którzy nie mają czasu lub nie mają wiedzy jak podejść do tematu zebrania dokumentów i dlatego nasze biuro nieruchomości Szczecin gwarantuje Ci pomoc naszych ekspertów na każdym etapie transakcji sprzedania mieszkania. Z przyjemnością poprowadzimy Ciebie oraz pomożemy Ci skompletować wszelkie niezbędne dokumenty. 

  • Cały proces sprzedaży nieruchomości przez biuro nieruchomości Szczecin można podzielić na kilka fragmentów.  Pierwszym jest kontakt mailowy bądź telefoniczny z naszym ekspertem, który zbierze podstawowe informacje o nieruchomości, co pomoże nam w wycenie nieruchomości oraz złożeniu bezpośredniej oferty zakupu. Kolejnym etapem jest ustalenie ceny sprzedaży Twojej nieruchomości. Jak ustalimy cenę transakcyjną przychodzi czas kompletowania dokumentów, które potrzebne są do sfinalizowania transakcji ? oczywiście z chęcią pomożemy Ci w tym etapie. Następną czynnością jest spotkanie u notariusza w celu podpisania aktu notarialnego sprzedaży nieruchomości podczas, którego wręczamy Ci gotówkę lub przelewamy pieniądze na wskazany przez Ciebie numer rachunku bankowego.

  • Zastanawiasz się nad kontaktem, ale nie wiesz czy nie zostaną Ci naliczone jakieś dodatkowe opłaty? Gwarantujemy, że nie. Nasze biuro nieruchomości Szczecin nie pobiera jakichkolwiek dodatkowych prowizji. Usługi świadczone przez nasze biuro nieruchomości Szczecin są całkowicie bezpłatne, a koszty związane z przeprowadzeniem aktu notarialnego u notariusza pokrywa nasze biuro nieruchomości w Szczecinie, więc podejmując się na współpracę z naszą firmą nie musisz obawiać się ukrytych kosztów. 

  • Nasze biuro nieruchomości Szczecin nie jest standardowym biurem nieruchomości, ponieważ nie pośredniczymy w sprzedaży. Jesteśmy bezpośrednim kupującym, co na Polskim rynku nieruchomości jest nowością. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkiej oraz gotówkowej sprzedaży nieruchomości. Dodatkowo z racji tego, że jesteśmy bezpośrednim kupującym, nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów ? co w przypadku standardowego biura nieruchomości Szczecin jest mało możliwe.

Pozostałe usługi

icon-documents

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu ? nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Skup nieruchomości
icon-form-2

Skup udziałów w nieruchomości

Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.

Skup udziałów