Maciej Bełz

Ekspert ds. Wyceny. Specjalizuje się w wycenie nieruchomości – jest najczęściej pierwszy na linii kontaktu z naszymi klientami.

Maciej

Jak trafiłeś na rynek nieruchomości?

Nieruchomościami zacząłem interesować się gdy chodziłem jeszcze do średniej szkoły, dokładnie po miesięcznych praktykach w Londynie. Potem powstał pomysł przeprowadzenia się do Warszawy i tutaj wkroczyłem na rynek.

Jakie są Twoje obowiązki w codziennej pracy?

Odpowiedzialny jestem przede wszystkim za kontakt z Naszym Klientem, przeprowadzanie wyceny i składanie ofert zakupu.

Co według Ciebie jest najważniejsze w pracy z Klientem?

Dla mnie najważniejszym jest aby Klient na każdym kroku był zadowolony ze współpracy z nami, począwszy od pierwszego telefonu kończąc na wizycie u notariusza i przekazaniu kluczy, dlatego też dostosowujemy się do Jego potrzeb i jesteśmy zawsze pod telefonem.

Dla mnie najważniejszym jest aby Klient na każdym kroku był zadowolony ze współpracy z nami, począwszy od pierwszego telefonu kończąc na wizycie u notariusza i przekazaniu kluczy, dlatego też dostosowujemy się do Jego potrzeb i jesteśmy zawsze pod telefonem.

Maciej

Co robisz po pracy?

Od dziecka uwielbiam piłkę nożną więc po pracy chodzę na treningi. Mam też małego psa wiec co wieczór zaliczam z nim dłuższy spacer po parku.

Jedna rada dla osoby, która chce sprzedać mieszkanie to?

Jeśli chcesz szybko, bez żadnych problemów i nerwów sprzedać mieszkanie to zgłoś się do nas. Pomożemy Ci we wszystkich formalnościach, zaoferujemy najkorzystniejszą ofertę i kupimy Twoje mieszkanie za gotówkę po 1 wizycie w mieszkaniu.

Poznaj resztę naszego zespołu – kto stoi za KupujemyM.pl?

Opinie naszych Klientów

Odziedziczyłem mieszkanie w Płocku i nie miałem czasu zająć się zbieraniem dokumentów oraz sprzedażą. Na jednym spotkaniu u notariusza w Warszawie, gdzie mieszkam, podpisaliśmy umowę przedwstępną oraz udzieliłem pełnomocnictwa do skompletowania wszystkich dokumentów niezbędnych do sprzedaży w moim imieniu. Na umowie przedwstępnej otrzymałem 10% zadatku, a 2 tygodnie później spotkaliśmy się na akt notarialny i otrzymałem pozostałe 90% przelewem na konto. Polecam skup nieruchomości KupujemyM osobom, które nie mają czasu zajmować się sprzedażą i zbieraniem dokumentów i chcą sprawnie rozwiązać problem. Polecam ten skup nieruchomości. Opinie mają całkiem okej.

PAN ANDRZEJ Z WARSZAWY
Andrzej z Warszawy – opinie o kupujemym.pl

Opinie o skupach nieruchomości trochę mnie odstraszały na początku. Jednak spróbowałam się przełamać, bo potrzebowałam uregulować swoją sytuację. Miałam udział w wysokości 5/8 w nieruchomości i nie mogłam dojść do porozumienia z resztą spadkobierców. Zależało mi na spieniężeniu tych udziałów i dopiero odsprzedaż do KupujemyM pozwoliła mi na taką możliwość. Agencje nieruchomości nie były zainteresowane zajęciem się sprzedażą udziałów. To kłopotliwe procedury.

PANI BARBARA Z CZĘSTOCHOWY
opinie-o-skupach-nieruchoomsci-Barbara

Potrzebowaliśmy większego domu, ale bank nie chciał nam dać kredytu. Mieszkanie, które otrzymałam w spadku po babci, było w strasznym stanie. Zaszłam w ciążę z komplikacjami i nie miałam siły na obmyślanie remontu. Zresztą mój mąż, jest kierowcą, więc nie mógł się tym zająć, bo ciągle go nie było w domu. Poczytałam opinie o skupach nieruchomości i przekonałam się do KupujemyM. Porozmawiałam z p. Maciejem i rozwiał moje wątpliwości. Podpisałam umowę w ciągu tygodnia, otrzymując za mieszkanie taką cenę, jakiej nie otrzymałabym ze sprzedaży, odliczając koszty remontu. Mam z głowy, mogę szukać większego domu i urządzać pokój dla dziecka, które niebawem się pojawi. Dziękuję.

JOASIA Z CIECHANOWA
opinie-o-skupach-nieruchomosci-Joasia