Skup działek

Skup działek to usługa, która wydaje się najbardziej zróżnicowana. Wynika to z faktu, że klienci KupujemyM.pl przesyłają oferty dotyczące bardzo różnych gruntów. Oprócz popularnych działek rolnych, można wymienić również działki budowlane, działki z domami, grunty rolno ? budowlane, grunty przemysłowe oraz działki siedliskowe.

Wyceń nieruchomość online
Skup nieruchomosci – ikona

Skup działek

Skup nieruchomości to usługa, która mocno kojarzy się z transakcjami dotyczącymi lokali mieszkalnych. Poprzez formularz kontaktowy na stronie KupujemyM.pl, bardzo często zgłaszają się osoby posiadające ?M? na sprzedaż. Trudno się temu dziwić, bo w świetle przepisów mamy do czynienia tylko z dwoma głównymi rodzajami nieruchomości ? lokalowymi oraz gruntowymi. Mieszkania faktycznie są skupowane często. Warto jednak pamiętać, że portal KupujemyM.pl nie ogranicza swojego zainteresowania tylko do typowych lokali mieszkalnych. W ofercie znajduje się również skup działek, skup udziałów w nieruchomości oraz skup zadłużonych mieszkań. Skup działek to usługa, która wydaje się najbardziej zróżnicowana. Wynika to z faktu, że klienci KupujemyM.pl przesyłają oferty dotyczące bardzo różnych gruntów. Oprócz popularnych działek rolnych, można wymienić również działki budowlane, działki z domami, grunty rolno ? budowlane, grunty przemysłowe oraz działki siedliskowe.

Kiedy wybrać usługę skupu działek?

Trudno wskazać wszystkie rodzaje działek, które mogą być przedmiotem skupu. Różne bywają również powody, które sprawiły, że dana osoba wybrała skup działek. Przyczyną takiej decyzji bywa na przykład chęć szybkiej sprzedaży gruntu, który np. został otrzymany w spadku. Warto również dodać, że niektóre nieruchomości gruntowe zostały objęte skupem ze względu na kiepską lokalizację, obecność budynków nadających się do wyburzenia, brak księgi wieczystej lub roszczenia osób trzecich. Klientami skupu dość często są również osoby, które otrzymały pewną część działki w ramach spadkobrania. Tacy klienci często decydują się na skup działek i sprzedaż swojego udziału, ponieważ nie mogą dojść do porozumienia z pozostałymi współwłaścicielami gruntu (w sprawie sprzedaży całej nieruchomości). Klienci KupujemyM.pl chwalą sobie przede wszystkim szybkość działania skupu, ponieważ przeważnie sprzedaż gruntu trwa latami, a w naszym przypadku jest to kwestia kilku dni/tygodni.

Jak wygląda droga do finalizacji transakcji?

Co ważne, skup działek proponowany przez KupujemyM.pl obejmuje nieruchomości gruntowe z całej Polski. Niezależnie od lokalizacji działki, droga do sfinalizowania transakcji zawsze wygląda bardzo podobnie. Najpierw właściciel nieruchomości gruntowej przekazuje podstawowe informacje na jej temat poprzez formularz kontaktowy. W ramach odpowiedzi, pojawia się wstępna wycena działki, oferta zaliczki oraz propozycja umówienia się na oględziny nieruchomości. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to w ciągu kilku dni możliwe będzie podpisanie umowy u notariusza połączone z wypłatą pieniędzy przelewem. Tak szybkie tempo sfinalizowania transakcji odpowiada na przykład osobom, które śpieszą się ze względu na wyjazd za granicę, konieczność spłaty długów lub pilne wydatki.

Sprawdź również:
Skup domów

Ile zapłacimy za Twoją działkę?

Kliknij i wypełnij formularz – wycenę prześlemy w 24h

Pozostałe usługi

icon-documents

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu ? nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Skup nieruchomości
icon-form-2

Skup zadłużonych nieruchomości

Zadłużenie Twojej nieruchomości nie stanowi dla nas problemu. Spłacimy wszelkie długi i pomożemy z formalnościami, a pozostałe po spłacie środki przekażemy Ci w gotówce lub przelewem na wskazane konto. Te dodatkowe środki możesz wydać na dowolne potrzeby.

Skup zadłużonych nieruchomości