Opinie o firmach skupujących nieruchomości –
Opinie o KupujemyM

skup-nieruchomosci-opinie-skup-mieszkan-warszawa

Czy opinie o firmach skupujących nieruchomości, są rzeczywiście odzwierciedleniem jakości oferowanych usług?

Opinie o firmach skupujących nieruchomości są różne, bo jak w każdej branży, działa tu wiele podmiotów. Niektóre z nich cieszą się lepszą opinią, a inne kiepską i często te negatywne oceny wpływają na sposób postrzegania całej branży. 

Opinie o KupujemyM.pl, czyli firmie, którą wspólnymi siłami zbudowali Tomek i Marcin, są wyłącznie bardzo dobre i zawsze po sfinalizowaniu transakcji słyszymy mnóstwo ciepłych słów i podziękowania od klientów. Zastanawiasz się może, jak to wygląda?

Kupujemy mieszkania lub domy

Od kogo – jako skup nieruchomości – dostajemy dobre opinie?

Bardzo często kontaktują się z nami osoby, które nie mogą sprzedać mieszkania lub domu miesiącami. Dzieje się tak dlatego, że nieruchomość ma trudny stan prawny (brak księgi wieczystej, wpis do hipoteki lub spory pomiędzy bliskimi). Jednak najczęstszą przyczyną jest chęć szybkiej i bezproblemowej sprzedaży mieszkania. Oczywiście często towarzyszy temu kiepski stan lokalu lub zadłużenie.

Oczywiście, że sprzedaż mieszkania do remontu na własną rękę jest możliwa, ale ma to swoje ciemne strony. Między innymi czas, jaki upłynie, zanim znajdziesz chętnego. Dolicz jeszcze kilka tygodni na oczekiwanie odpowiedzi banku, czy kupiec otrzyma kredyt. 

I właśnie tutaj realizujemy potencjał KupujemyM, opinie zobaczysz niżej.

Kto za tym stoi?

– Nazywam się Tomasz Kubacki, a to mój przyjaciel Marcin Bujno. Mógłbym napisać, że zajmujemy się skupem nieruchomości, ale wiesz – tu chodzi o coś więcej. – odpowiada Tomasz Kubacki – współzałożyciel KupujemyM.pl.

-Przede wszystkim, my w naszej pracy duży nacisk kładziemy na pomoc w sprzedaży nieruchomości, które z jakich względów ciężko jest szybko sprzedać lub nasz klient potrzebuje szybko zastrzyku gotówki. Pomagamy też ze wszystkimi formalnościami i dokumentami, które należy skompletować do bezpiecznej transakcji. Mamy ogrom doświadczenia, przerobiliśmy już chyba każdą trudną sytuację prawną – pomożemy też Tobie. Zastanawiasz się może, jak to wygląda? Bardzo często kontaktują się z nami osoby, które nie mogą sprzedać mieszkania lub domu miesiącami. Dzieje się tak dlatego, że nieruchomość ma trudny stan prawny (brak księgi wieczystej, wpis do hipoteki, spory pomiędzy bliskimi i wiele innych powodów). Jednak najczęstszą przyczyną jest kiepski stan lokalu i jego zadłużenie.

Oczywiście, że sprzedaż mieszkania do remontu na własną rękę jest możliwa, ale ma to swoje ciemne strony Między innymi czas, jaki upłynie, zanim znajdziesz chętnego. Dolicz jeszcze kilka tygodni na oczekiwanie odpowiedzi banku, czy kupiec otrzyma kredyt. I właśnie tutaj realizujemy nasz potencjał – skup nieruchomości. Tomasz Kubacki ma ponad 9 lat doświadczenia w pracy na rynku nieruchomości. Liczy, że wykonał już ponad 500 transakcji zakupu nieruchomości. Skorzystaj z jego doświadczenia i Ty.

Opinie klientów, zobaczysz niżej.

Pomożemy Ci nawet jeśli jesteś na stałe za granicą

Współpracę z nami doceniają także osoby mieszkające na stałe za granicą. Zwykle nie mają w Polsce nikogo bliskiego, kto mógłby opiekować się nieruchomością. Oni sami nie mogą sobie pozwolić na absorbujące podróże do kraju, by nadzorować wynajem. Wtedy zapada decyzja o sprzedaży, ale jak to zrobić szybko i od ręki? Proces sprzedaży nieruchomości trwa długo i wymaga obecności na miejscu. Trudno jest przyjeżdżać do każdego kupca po 2-3 razy w tygodniu, jeśli masz ułożone życie w innym państwie.

W KupujemyM oferujemy szybki skup nieruchomości, dzięki czemu Ty możesz  uniknąć dodatkowych kosztów i zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Odkupujemy mieszkania bezpośrednio, płacąc za nie gotówką od ręki. Od nawiązania z nami kontaktu do podpisania umowy może minąć tylko kilka dni. Ponadto, możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie sprzedaży. Opinie o skupach nieruchomości, jakie znajdziesz w internecie, utwierdzają nas w przekonaniu, że działamy w dobrym kierunku, idąc za potrzebami klientów.

Pracujemy w tej branży od ponad 9 lat. Chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie możliwe jest uproszczenie wszelkich procedur i nam się udało. Gdzie klient przychodzi i mówi o swoich problemach, a my oferujemy pomoc w postaci konkretnych rozwiązań. Bez zbędnych umów, długiego czasu oczekiwania na decyzję, bez kruczków i zwlekania z zakupem. 

Nie szukamy okazji – skupujemy inwestycyjnie na uczciwych warunkach

Stworzyliśmy firmę skup nieruchomości KupujemyM, która zakłada uproszczoną procedurę transakcji i bezpośrednią współpracę z klientami. Nie szukamy okazji, skupujemy mieszkania inwestycyjnie. Oznacza to, że interesuje nas prawie każda nieruchomość, a nasze wyceny to propozycje na uczciwych warunkach.

Nie mamy sztabu agentów nieruchomości, na każdym spotkaniu widzimy się z Wami osobiście. Cenimy komfort oraz lekkość w relacjach i przede wszystkim uczciwość. Zresztą to właśnie z tego powodu stworzyliśmy własną firmę.

Rozmawiasz z ludźmi – rozmawiasz z nami

Kupujemy mieszkania i domy w różnym stanie prawnym i wizualnym. Zbudowaliśmy fantastyczny zespół pozytywnych osób i nie boimy się wyzwań. 

Często słyszymy od klientów, że zdecydowali się skorzystać z naszych usług, bo jesteśmy pomocni i konkretni. Dbamy o to, aby po zrealizowanej transakcji klient był zadowolony i miał powody wystawić tylko dobre opinie o KupujemyM.pl.

Jak widać w sieci, nie wszystkie opinie o skupach nieruchomości są tak pozytywne, a nam udaje się to realizować. Dobre wypowiedzi o naszej pracy to tylko niewielki procent zadowolonych osób, które z nami współpracowały.

Poznaj nasz zespół – kto stoi za KupujemyM.pl?

Opinie o skupach nieruchomości

Zobacz historie naszych klientów. Opinie o skupach nieruchomości są różne, ale zespół KupujemyM stara się, aby osoby z nami współpracujące miały tylko pozytywne doświadczenia. Za każdą sprzedażą mieszkania lub domu kryje się historia. Często kryją się tragedie, niezgoda rodziny i problemy wynikające z trudnej sytuacji życiowej. Jeśli masz podobne kłopoty, nie wahaj się do nas napisać. Chętnie pomożemy Razem możemy znaleźć wyjście z trudnej sytuacji.

Odziedziczyłem mieszkanie w Płocku i nie miałem czasu zająć się zbieraniem dokumentów oraz sprzedażą. Na jednym spotkaniu u notariusza w Warszawie, gdzie mieszkam, podpisaliśmy umowę przedwstępną oraz udzieliłem pełnomocnictwa do skompletowania wszystkich dokumentów niezbędnych do sprzedaży w moim imieniu. Na umowie przedwstępnej otrzymałem 10% zadatku, a 2 tygodnie później spotkaliśmy się na akt notarialny i otrzymałem pozostałe 90% przelewem na konto. Polecam skup nieruchomości KupujemyM osobom, które nie mają czasu zajmować się sprzedażą i zbieraniem dokumentów i chcą sprawnie rozwiązać problem. Polecam ten skup nieruchomości. Opinie mają całkiem okej.

PAN ANDRZEJ Z WARSZAWY
Andrzej z Warszawy – opinie o kupujemym.pl

Opinie o skupach nieruchomości trochę mnie odstraszały na początku. Jednak spróbowałam się przełamać, bo potrzebowałam uregulować swoją sytuację. Miałam udział w wysokości 5/8 w nieruchomości i nie mogłam dojść do porozumienia z resztą spadkobierców. Zależało mi na spieniężeniu tych udziałów i dopiero odsprzedaż do KupujemyM pozwoliła mi na taką możliwość. Agencje nieruchomości nie były zainteresowane zajęciem się sprzedażą udziałów. To kłopotliwe procedury.

PANI BARBARA Z CZĘSTOCHOWY
opinie-o-skupach-nieruchoomsci-Barbara

Potrzebowaliśmy większego domu, ale bank nie chciał nam dać kredytu. Mieszkanie, które otrzymałam w spadku po babci, było w strasznym stanie. Zaszłam w ciążę z komplikacjami i nie miałam siły na obmyślanie remontu. Zresztą mój mąż, jest kierowcą, więc nie mógł się tym zająć, bo ciągle go nie było w domu. Poczytałam opinie o skupach nieruchomości i przekonałam się do KupujemyM. Porozmawiałam z p. Maciejem i rozwiał moje wątpliwości. Podpisałam umowę w ciągu tygodnia, otrzymując za mieszkanie taką cenę, jakiej nie otrzymałabym ze sprzedaży, odliczając koszty remontu. Mam z głowy, mogę szukać większego domu i urządzać pokój dla dziecka, które niebawem się pojawi. Dziękuję.

JOASIA Z CIECHANOWA
opinie-o-skupach-nieruchomosci-Joasia

Jak każda inna firma, również i skup nieruchomości opinie może mieć pozytywne tylko wtedy, gdy angażuje się w problemy swoich klientów. Tak właśnie działamy. Zobacz, co KupujemyM może dla Ciebie zrobić – poznaj nas!

icon-documents

Skup mieszkań i skup domów

Oferujemy naszym klientom skup mieszkań do remontu oraz skup domów wymagających modernizacji. Naszym atutem jest szybkość transakcji i wysoka darmowa wycena nieruchomości, którą otrzymasz online – bez oglądania lokum. Zastanawiasz się, jak to możliwe? Poniżej znajdziesz szczegółowe wyliczenia. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz do nas, chętnie pomożemy.

Skup nieruchomości
icon-form-2

Skup zadłużonych nieruchomości

Zadłużenie Twojej nieruchomości nie stanowi dla nas problemu. Zdarza się nam regularnie pomagać osobom, które nie wiedzą, jak sprzedać zadłużoną nieruchomość. Spłacimy wszelkie długi i pomożemy z formalnościami, a pozostałe po spłacie środki przekażemy Ci w gotówce lub przelewem na wskazane konto. Te dodatkowe środki możesz wydać na dowolne potrzeby.

Skup zadłużonych mieszkań

icon-calc

Jak sprzedać udziały w nieruchomości

Sprzedaż udziałów w nieruchomości jest możliwa. Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu. Wystarczy, że do nas napiszesz i ocenimy sytuację zupełnie za darmo.

Skup udziałów
icon-sign

Skup działek i nieruchomości

Jeśli potrzebujesz gotówki, to wiedz, że prowadzimy także skup działek budowlanych oraz innych nieruchomości. Jaki? Strychu, ciekawego obiektu, działki rodzinnej.  Skontaktuj się z nami! Możliwe, że będziemy zainteresowani zakupem i zaproponujemy Ci korzystną cenę. Skupujemy również nieruchomości, które nie chcą się sprzedać. Płacimy natychmiast po sprzedaży.

Skup działek

Zobacz, największe atuty pracy z nami Opinie o skupie nieruchomości KupujemyM mówią same za siebie. Nie jesteśmy agencją, sprawami naszych Klientów zajmujemy się osobiście, świadcząc pomoc na każdym etapie transakcji. Skontaktuj się z nami zawsze, kiedy znajdziesz się w trudnej sytuacji lub gdy zależy Ci na czasie!

KupujemyM ? skup nieruchomości numer 1 w Polsce

 • Gdy zależy Ci na szybkiej i sprawnej sprzedaży Twojej nieruchomości – bez względu na to czy jest to mieszkanie, dom czy budynek komercyjny
 • Kiedy mieszkasz z dala od nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży i nie masz czasu lub możliwości, aby się tym zajmować
 • Gdy odziedziczyłeś/aś mieszkanie lub dom, którego nie potrzebujesz

 • Jeżeli masz udziały w nieruchomości i nie możesz dojść do porozumienia z pozostałymi współwłaścicielami
 • Gdy nieruchomość nadaje się do generalnego remontu i przez to ciężko znaleźć chętnego na zakup
 • Gdy sam proces sprzedaży wydaje się zbyt długi i skomplikowany

Wycena Online

Wypełniając formularz, otrzymasz całkowicie darmową, szybką i niezobowiązującą wycenę nieruchomości online. Dlaczego kupujemy mieszkania bez oglądania? Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim stażem w obrocie nieruchomościami. Mamy dostęp do wiedzy o cenach transakcyjnych, znamy nasz rynek i wiemy też, na jakich zasadach działa konkurencja. Do wyceny wystarczą nam podstawowe informacje oraz zdjęcia lokalu. Kupujemy nieruchomości inwestycyjnie, kierujemy się więc zupełnie innymi wytycznymi, niż osoba prywatna, jako kupiec.Dzięki temu Ty możesz szybko sprzedać mieszkanie za gotówkę, my kupujemy lokal, który się po prostu opłaca. Wszyscy są zadowoleni z transakcji.

Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości

 • Opinie o skupach nieruchomości mogą odwieść Cię od nawiązania współpracy z mało rzetelną firmą. Kiedy warto szukać opinii o skupach nieruchomości? Proponujemy rozeznać się w informacjach, zanim jeszcze przystąpisz do kontaktu. W ten sposób wyselekcjonujesz firmy o najkorzystniejszych doświadczeniach klientów. Jednocześnie zdecydowanie wyeliminujesz biura, które mają czarny PR w sieci.

 • Szukając w sieci frazy: ?opinie skup mieszkań” możesz znaleźć biura nieruchomości, które faktycznie niekoniecznie zajmują się szybką odsprzedażą mieszkań za gotówkę. Wiele takich firm ogranicza się raczej do wystawienia ogłoszenia ze sprzedażą mieszkania i na tej podstawie klienci wystawiają opinie do transakcji.

 • Opinie o skupie nieruchomości KupujemyM mówią same za siebie. Nasi klienci, to osoby, które otrzymały bardzo przystępne warunki odsprzedaży mieszkania. Najbardziej cieszył ich fakt, że pomogliśmy przy załatwieniu wszystkich formalności, a także transakcja zamknęła się w ciągu 72h od momentu kontaktu. Uwierz, nigdzie indziej nie sprzedaż tak szybko mieszkania, za koszty porównywalne do próby sprzedaży nieruchomości na własną rękę.

 • Tak, jak najbardziej. Skupujemy zadłużone mieszkania i domy, które mają wpis na hipotece. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i sprawdzić, czy będziemy zainteresowani Twoją nieruchomością, to napisz do nas, korzystając z formularza kontaktowego poniżej.

 • Oczywiście, że tak. Skupujemy nieruchomości inwestycyjnie, korzystając z narzędzi umożliwiających szybką wycenę mieszkania lub domu na podstawie realiów rynkowych oraz stanu prawnego. Zgłoś się do nas, wypełniając poniższy formularz kontaktowy, a w ciągu 24 h otrzymasz od nas propozycję wyceny zupełnie za darmo.

 • Jak szybko sprzedać mieszkanie do remontu? To zależy. Możesz wystawić ogłoszenie i napisać w nim uczciwie, w jakim stanie jest nieruchomość i ile nakładów finansowych będzie potrzebowała. Ale zdecydowanie najszybszym rozwiązaniem będzie odezwanie się do firmy skup nieruchomości takiej, jak my. Skorzystaj z formularza na dole strony i wyślij nam zgłoszenie. W ciągu 24 h odezwiemy się z zupełnie darmową i niezobowiązującą wyceną.

 • Widzimy, jak wiele osób obawia się niskiej wyceny nieruchomości. Rozumiemy te obawy, ponieważ na rynku działa sporo nieuczciwych osób, które po prostu szukają okazji. My, jako skup nieruchomości nie bez powodu mamy dobre opinie. Lokale wyceniamy według rynkowych wartości, odliczając koszta potrzebne do doprowadzenia nieruchomości do stanu umożliwiającego jej dalsze użytkowanie. Skupujemy nieruchomości w najkorzystniejszych cenach na rynku. Wypełnij formularz na dole strony i nas sprawdź.

 • Opinie o skupach mieszkań, a opinie o biurach nieruchomości to dwie różne rzeczy. Musisz wziąć pod uwagę aspekty współpracy z danym biurem, a to wszystko mocno się od siebie różni. KupujemyM to firma skupująca nieruchomości. Nie prowadzimy pośrednictwa sprzedaży mieszkań lub domów. Nie pobieramy żadnych prowizji. My po prostu możemy kupić od Ciebie mieszkanie tak, jak każdy inny człowiek z ogłoszenia. Biura pośrednictwa nieruchomości oferują zupełnie inny zakres współpracy, dlatego niektóre z nich mają bardzo dużo negatywnych opinii.

 • Jako skup nieruchomości za gotówkę kupujemy mieszkania i domy od ręki. Od momentu napisania do nas może minąć nawet tydzień, jak odkupimy Twój lokal. Jeśli chcesz samodzielnie sprzedać nieruchomość, prawdopodobnie będziesz czekał dłużej. W odróżnieniu od naszej firmy kupiec będący osobą fizyczną może nie mieć gotówki i oboje będziecie czekać na decyzję banku. Ponadto chcąc sprzedać mieszkanie na własną rękę, musisz liczyć się z formalnościami, przez które trzeba przejść podczas tego procesu. To nie tylko czas, ale i dodatkowe koszty oraz stres.

Dzielimy się widzą – poczytaj ostatnie wpisy na blogu!